فهرست no photo
بستن
برای شرکت در بزرگترین لاتاری های دنیا ثبت نام کنید
با ایجاد حساب کاربری موافقت خود را با شرایط و مقررات و سیاست حفظ حریم خصوصی اعلام و تایید می کنم که بالای ۱۸ سال سن دارم.
حساب کاربری دارید؟

حفظ حریم خصوصی

 قواعد و ضوابط امنیتی

بازی های ارائه شده در لاتاری دات کام متعلق به گروه بیکورت (بیکورت یا لاتاری دات کام) است. وبسایت و انتخاب کلیه­ ی سیستم بازی ارائه شده توسط گروه بیکورت ارائه می­ شود.

زمانی که شما در وبسایت لاتاری دات کام حساب کاربری ایجاد کردید، از شما درخواست ارائه ­ی مدارک شناسایی همراه با اطلاعات واقعی و صحیح می شود (به صورت مستقیم و یا در حین ثبت نام) . قوانین ما منطبق با قوانین امنیت اطلاعات کاربری و داده ها است. از این رو لاتاری دات کام متعهد می ­شود از کلیه اطلاعات شخصی کاربران به صورت فوق حرفه ای نگه داری خواهد شد. ما در این باره توضیحاتی را ارائه می دهیم تا شما نیز به اهمیت آن پی ببرید. در صورت وجود هرگونه سوال شما می توانید درخواست خود را به ایمیل [email protected] ارسال کنید. با شما در اسرع وقت تماس گرفته خواهد شد.

 

اطلاعات شخصی مورد نیاز در حین ثبت نام یا بازی:

در مرحله ی ثبت نام حساب کاربری یا در حین ثبت درخواست از شما اطلاعاتی از قبیل: نام و نام خانوادگی (مطابق شناسنامه یا گذرنامه)، ایمیل، آدرس، کد پستی، اطلاعات کارت، شماره تلفن و… تقاضا می شود. هدف لاتاری دات کام از جمع آوری اطلاعات، ارائه­ ی خدمات بهتر به تمام کاربران و ارتقای کیفیت تجربه ­ی شما در همکاری با ما است.

 

زمان وارد کردن اطلاعات:

اطلاعات شخصی شما در زمان: ثبت نام، استفاده از سرویس های موجود در وبسایت، ثبت درخواست، ثبت نام از طریق فیس بوک یا در حین مکاتبه با پشتیبانی درخواست می شود. اطلاعاتی که نیاز به وارد کردن دارید از قبیل نام و نام خانوادگی (مطابق شناسنامه یا گذرنامه)، ایمیل، آدرس و کد پستی، شماره تلفن، تاریخ تولد، نمونه صوتی (در سیستم ثبت نخواهند ماند) و همچنین اطلاعات کارتی شما خواهد بود.

 

لزوم صحت اطلاعات:

اطلاعات شخصی به دلایل زیر از شما درخواست و مورد استفاده قرار می گیرند:

جهت ارائه­ ی خدمات به کاربران و ایجاد سابقه ­ی حساب کاربری منحصر به فرد

کمک به ما جهت ارتقای کیفیت سیستم

کمک به ما جهت ارتقای وسایت

برداشت و واریز وجه در کوتاه ترین زمان ممکن

کمک به ما جهت فراهم کردن مسابقات، تبلیغات و پیشرفت، نظر سنجی و دیگر امکانات وبسایت

برای ارسال ایمیل هایی مبنی بر درخواست های شما و استفاده از دیگر امکانات وبسایت

 

حفظ امنیت اطلاعات شخصی کاربران، به روش های فوق پیشرفته­­:

 لاتاری دات کام با تلاش های بی وقفه توانسته خود و کاربرانش را در برابر دسترسی، تغییر، افشا یا نابودی غیرمجاز اطلاعاتی که در اختیارش است، مصون نگه دارد. وبسایت ما به طور منظم برای امنیت و جلوگیری از بروز هرگونه آسیب، بررسی و به روز رسانی می شود تا به شما تجربه ای ایمن ارائه دهد.

اطلاعات شخصی شما به صورت فوق محرمانه ذخیره می شود و امکان دسترسی به اطلاعات شخصی تنها به کارمندان مربوطه در لاتاری دات کام محدود شده که شامل معدود افراد مورد اعتماد، متخصصان و نمایندگی هایی است که به منظور پردازش این اطلاعات برای لاتاری دات کام ملزم به داشتن دسترسی هستند. تمامی اطلاعات شخصی و سّری شما مانند اطلاعات کارت اعتباریتان از طریق تکنولژی SSL (تکنولوژی تامین ارتباط امن اینترنتی در وب) (بستر امن SSL)محافظت می شود.

اطلاعات کارت اعتباری شما حداکثر تا ۶۰ روز ذخیره می­ شود. آن هم به علت تسریع و آسان کردن روند واریز و برداشت. و همچنین امکان انجام خودکار این روند.

 

آیا ما از کوکی های اینترنتی استفاده می کنیم؟

کوکی در واقع فایلی کوچکی در هارد دیسک کامپیوتر شما است که به شما اجازه می ­دهد پس از باز شدن سایت، یک فایل کوچک متنی از قالب و موضوع سایت را در سیستم کامپیوتر شما ذخیره کند. این به ما کمک می­ کند تعداد دفعات و زمان ورود به حساب کاربریتان را بررسی کنیم. در واقع امکان گردآوری آمار ورود و بازدید وبسایت را به ما می دهد.

به طور کلی ۴ نوع کوکی در ساختار وبسایت استفاده می شود: ۱- سِشن کوکی (session cookie) یا کوکی موقت : اطلاعات را موقتاً ذخیره می ­کند، طوری که پس از خروج از وبسایت این اطلاعات پاک می شوند. ۲- فرست پارتی کوکی (کوکی شخص اول یا مداوم): این کوکی درواقع کار ذخیره ­ی اطلاعات در حافظه ­ی کامپیوتر شما برای مدت زمان مشخصی مثلا یک سال یا بیشتر را برعهده دارد. این کوکی به ما امکان تخمین بازدید های شما از وبسایت ما یا تاریخچه ورود به حساب کاربریتان را می دهد. ۳- کوکی شخص ثالث : یعنی شخص ثالثی که به اطلاعات شما دسترسی دارد، در واقع وبسایتی که محتوایش را در یک وبسایت دیگر به اشتراک گذاشته است و به عنوان شخص سوم از بازدید های شما مطلع است. مثلا می توان به وبسایتی اشاره کرد که کار بررسی تعداد بازدید کنندگان وبسایت یک سازمان را بر عهده دارد. ۴– فلش کوکی : کوکی که در هنگام بازی های ویدئویی جهت تسریع و امکان ادامه بازی ذخیره می شود.

 ولی شما با راهکاری ساده می توانید از ذخیره شدن این کوکی ها از جانب هر وبسایتی جلوگیری کنید. تنها کاری که باید انجام دهید مراجعه به قسمت “تنظیمات مرورگر” و غیر فعال کردن گزینه ­ی ذخیره­ ی کوکی است. در هر حال ما تمامی احتمالات را بررسی کرده و هر گونه موردی که موجب ذخیره­ ی کوکی است را از وبسایت حذف کرده ایم.

 

تنها استفاده ­­ی ما از کوکی شامل موارد زیر است:

ذخیره­ ی تاریخچه­ ی خرید بلیط ها، ثبت درخواست ها و پروسه ­ی خرید های شما

بررسی و تخمین حدودی دفعات ورود به حساب کاربری

بررسی داده های سایت برای ترافیک اینترنتی و رفع هر گونه مورد در راستای ارتقای کیفیت وبسایت برای کاربرانمان. شخص سوم بسیار امین نیز در این کار ما را همیاری خواهد کرد.

 

افشای اطلاعات به شخص ثالث:

لاتاری دات کام بدون رضایت شما از اطلاعات تان برای مقاصدی غیر از آنچه که در این نوشتار ذکر شده، استفاده نمی کند و اطلاعات محرمانه­ ی شما را در معرض استفاده­­ ی شخص ثالث نخواهد گذاشت. این شامل سازمان های طرف قراداد بازی ها، ارائه دهنده­ ی سیستم های حفاظتی وبسایت و همچنین سازمان هایی که ما را در این راه یاری می کنند نیست. و آنان نیز در حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما متعهد هستند. ممکن است اطلاعاتی را مطابق با قانون، یا در جایی که شرکت متقاعد شود که قانون نیازمند این اطلاعات است و در مواردی که به اشتراک گذاشتن بهترین گزینه است، در اختیار سازمان مربوطه قرار دهیم. نمونه­ ی این موارد به طور مثال می تواند برای اجرای قوانین و ضوابط وبسایت و برای حفظ حق و حقوق از لحاظ مادی و امنیتی ما و غیره باشد.

تنها اطلاعاتی که از لحاظ دراشتراک گذاشتن بی خطر هستند، فقط به منظور تبلیغات و بازاریابی استفاده خواهند شد.

 

لینک های وبسایت های شخص ثالث

برخی  مواقع ممکن است خدماتی (مثل خدمات تبلیغاتی) توسط لاتاری دات کام و شرکت های وابسته به آن ارائه شود که هر کدام از این سازمان ها دارای سیاست حفظ حریم جداگانه ای برای خود هستند و سیاست حریم خصوصی ما را شامل نمی شوند.  لاتاری دات کام هیچ مسئولیتی در این مورد متقبل نمی شود. صرف نظر از اینکه ما همیشه در راستای حفظ امنیت اطلاعات شما و ارائه­ ی محیطی امن برای فعالیت در وبسایت در تلاش خواهیم بود و از شما برای گرفتن هر گونه بازخوردی در این باره کمال تشکر را خواهیم داشت.

 

گوگل

تبلیغات از جانب گوگل بر طبق اصول و قواعدی انجام می پذیرد که برای اطلاع از این قواعد می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

https://support.google.com/adwordspolicy/answer/1316548?hl=en

Google AdSense که نرم افزار تبلیغات است نیز در وبسایت ما فعال است.

بر اساس اصول CalOPPA قوانین زیر مورد تایید ما می باشد:

کاربران می توانند به صورت ناشناس به وبسایت ما وارد شوند.

قسمت توضیحات حریم خصوصی، از طریق یک لینک مستقیم و در دسترس از وبسایت ما فعال است. به طوری که به صورت صریح و در صفحه اصلی به وضوح قرار گرفته است.

توضیحات در مورد حریم خصوصی با اصطلاح “حریم خصوصی” در قسمت بالای صفحه در دسترس شما قرار دارد.

 

حریم خصوصی / دسترسی به اطلاعات شخصی خود

هر گونه تغییری در راستای اصلاح و حفظ حریم شخصی کاربران در این صفحه به اطلاع عموم کاربران خواهد رسید.

کاربران همچنین قابلیت تغییر اطلاعات را از راه­ های زیر خواهند داشت:

توسط حساب کاربری خود

توسط ایمیل

توسط مراجعه به پشتیبانی از طریق تماس آن لاین یا چت

توسط تماس تلفنی

 

قابلیت عدم رهگیری

با افتخار اعلام می کنیم وبسایت ما مکانیزم و گزینه ای با نام DNT) do not track)  یا (عدم رهگیری) راه اندازی کرده و در خدمت کاربران قرار داده است.

 

آیا وبسایت ما اجازه ­ی مداخله و رهگیری را به اشخاص دیگر می دهد؟

خیر.

 

حفاظت از فعالیت کودکان و افراد زیر سن قانونی

خدمات ما مناسب و در خور سنین کم و زیر سن قانونی نیست. به همین جهت تمامی کاربران موظف به ارائه ­ی تاریخ صحیح تولدشان هستند تا به این وسیله از صحت داشتن سن قانونی بر اساس قوانین وبسایت اطمینان حاصل شود. این یکی از وظایف ما است. در صورت مطلع شدن از تخلف در ثبت تاریخ تولد شما و بودن زیر سن قانونی برای مشارکت در وبسایت ما اقدام به حذف کاربری شما خواهیم کرد.

 

انتقال اطلاعات بین المللی

از آن­جایی که گروه ما در عرصه ­ی بین المللی فعالیت می­ کند، ممکن است در صورت لزوم اطلاعات شخصی شما بین گروه  بیکورت، ارائه کنندگان لاتاری و بازی های آنلاین که در خارج از اتحادیه اروپا هستند، قرار داده شود. این امر زمانی ممکن است پیش بیاید که کشور ارائه کننده ­ی لاتاری و بازی های ما در کشورهایی غیر از اروپا باشد. اگر شما حین فعالیت در وبسایت ما مشغول مسافرت به  هر کشوری غیر از کشورهای اروپایی باشید ما با مطلع ساختن شما موظف به ارسال این اطلاعات خواهیم بود تا امکان فعالیت، بیرون از محدوده ­ی ثبتی امکان پذیر باشد. شایان ذکر است که افراد یا سازمان های فوق، ملزم به رعایت تعهدات سفت و سخت در رابطه با محرمانه نگه داشتن اطلاعات شخصی افراد با توجه به قراردادهای خود هستند.

 

لزوم ارائه­ ی ایمیل شخصی:

برای ارسال اطلاعات به شما و امکان مکاتبه در رابطه با موارد درخواستی

برای پیگیری فعالیت ثبت درخواست و تمامی اطلاعات در این باره

برای ارسال اطلاعات در ارتباط با ثبت درخواست و سفارشات

برای پیگیری و مطلع ساختن در ارتباط با معاملات وجهی کاربران

می توانید با لغو اشتراک خود و بنا به درخواست خودتان دریافت ایمیل ها را کنسل کنید. برای این امر کافیست بر روی لینک مربوطه که در انتها ی متن ایمیل ارسالی وجود دارد کلیک کنید.

 

تماس با ما

در صورت بروز هر گونه سوال در رابطه با قوانین و قواعد، می توانید از طریق تماس تلفنی یا ایمیل با ما تماس حاصل فرمایید.